Apie mus

Sveiki. Malonu ,kad apsilankėte gipsodirbiniai.lt

   

     Mes didžiuojames galėdami Jums pristatyti šiuos unikalius gaminius, kruopščiai išlietus iš natūralaus gipso mūsų dirbtuvėje.Turime 25 metų patirtį,per tą laiką sukaupėme daugiau kaip 600 įvairaus dydžio ir formų gaminių. Mūsų kolekcija nuolat papildoma, esame imlūs naujovėms.Gipso dirbiniai nepavaldūs laikui, atsirandant naujoms technologijoms ir jas pritaikius, liejiniai įgauna naują įvaizdį, puikiai atrodo Jūsų namuose ar biure, patalpose suteikiamas užbaigtumo efektas. Neriboti panaudojimo būdai interjere ir eksterjere.
   Visi gaminiai yra baltos spalvos,tad juos galima nudažyti Jūsų pasirinkta spalva įprastais dažais.

Keliaudami po mūsų tinklapį skyreliuose rasite platų gaminių asortimentą ir jų panaudojimo pavyzdžius.

       Mes nuolat bendradarbiaujame su interjero dizaineriais, skulptoriais, statybų bendrovėmis. Liejame nestandartinius gaminius pagal kliento pateiktą pavyzdį,ligius karnizus ir juostas galime pagaminti pagal kliento brėžinius.

                                                          Naujiena, dabar pas mus pirktus  gipso dirbinius galime sumontuoti.

Gipso dirbiniai ar poliuretano putų dekorai   (Išversta iš Rusų kalbos)

Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime lipdinių, pagamintų iš gipso ir poliuretano, privalumus ir trūkumus. Gipso lipdinių istorija nukelia į tolimą mūsų protėvių praeitį, net tada sumanūs skulptoriai iš šios medžiagos padarė šedevrus. Tai galima pamatyti apsilankius senuose rūmuose ir dvaruose. Gipsas yra išskirtinis tuo, kad nebijo laiko. Mūsų laikais gipso dekoro gamybos technologija buvo labai patobulinta.

Lipdinių apdaila iš poliuretano putų

Poliuretanas pradėtas gaminti ne taip seniai, ir jis yra gerai žinomas kaip alternatyva gipsui. Poliuretanas naudojamas tiek patalpų interjere, tiek fasaduose.

Kalbėkime apie kiekvienos medžiagos pranašumus atskirai.

Lipdinių iš poliuretano montavimas1. Lipdinių apdaila, pagaminta iš poliuretano putų ir neturi daug svorio. Reikšmingų matmenų dekoras bus lengvas.

2. Lengva montuotii. Dėl to, kad jis turi mažą svorį, jį lengva montuotii, o tai labai pagreitina montavimo procesą.

3. Produktai gaminami specialiomis dviejų metrų konvejerio mašinomis. Tai labai patogu montuojant dideliuose kambariuose, o tai vėl pagreitina lipdinių dekoravimo įrengimą.

4. Lengva transportuoti. Dėl to, kad poliuretanas neturi tendencijos lušti , jį lengva gabenti dideliais atstumais.

Lipdiniai  iš gipso

1. Grynas ekologiškas produktas, sudarytas iš natūralių medžiagų. O tai apskritai leidžia gipso dekoro savininkui būti tikram, kad kaitinant jis nepakenks.

2. Priešgaisrinis. Iš gipso pagamintas tinkas nebijo ugnies, esant labai aukštai temperatūrai, jis šiek tiek pagelsta, tačiau negali užsidegti, neišskiria dervos, nera dūmų.

3. Gilios detalės, aiškūs reljefai. Gipso gaminiai turi tobulus kraštus, gamybos technologija leidžia padaryti gilius brėžinius, kurie žymiai išskiria gipso gaminius iš visų konkurentų.

4. Kokybės užtikrinimas Sumontavus. Tinkamai sumontavus gipso gaminius, jungtys yra sandarinamos gipso glaistais, kurių dėka jungtis tampa vienalytė su dalimi, todėl negalima bijoti įtrūkimų jungtyse.

5. Nesunku atkurti, pavyzdžiui, jei turite poliuretano koloną ir ją pažeidžiat, restauravimo galimybė yra minimali. JEi net ir glaistote, glaistai ar bet kokia kita medžiaga ilgainiui parodys defekto vietą. Ryšium su tuo, ką vėl turit  tepti ir dažyti, ir panašiai, kol nepavargsit. Gipsą, skirtingai nuo poliuretano putų, reikia profesionaliai restauruoti naudojant gipso skiedinį, po kurio kolona taps vientis  su skiediniu ir bus kaip nauja ir nereikalaus papildomo įsikišimo.

6. Visi gaminiai yra gaminami rankomis, visada vertinamas rankų darbas.

Lipdiniai iš gipso ir poliuretano. Poliuretaninų lipdinius yra lengvai montuojamas ir gabenamas, jis susideda iš cheminių elementų ir aukštoje temperatūroje išskiria kenksmingus dūmus. Lipdiniai  iš gipso pranoksta poliuretaną kaip pačius gaminius ir atsižvelgiant į medžiagos ekologiškumą, kadangi gipsas nebijo nei aukštos, nei žemos temperatūros, jį galima montuoti kaip dekoratyvinį židinio rėmą. Poliuretanas gali stovėti dešimtmečius, tačiau jau pirmaisiais metais galite aptikti įtrukimų. Įdiegdami gipso dekorą, jūs garantuojate kokybę 100 metų, nes gipsas, skirtingai nei poliuretano putos, nepasiduoda deformacijai.Jei vaikas ar jūs sugadinsite jūsų dekoro gipso elementą, tada dėl restauracijos lengva pašalinti trūkumą, ko negalima pasakyti apie poliuretano putas.

Lipdiniai  iš gipso yra pigesnis nei poliuretanas, tačiau tuo pačiu gipso dekoro montavimas kainuos brangiau.

• Gipso  lipdinių negalima nusipirkti parduotuvėje, tai yra unikalus produktas.

• Ir svarbiausia, kad gipsas yra rankų  darbo gaminys, o ne staklės.

Jūsų pasirinkimas